Pro pokročilé

Druhou částí výuky Školy tradiční čínské astrologie jsou nadstavbové kurzy pro účastníky Základního astrologického kurzu. Protože tyto nadstavbové kurzy jen rozšiřují a upřesňují informace získané v Základním astrologickém kurzu, nejsou tyto nadstavbové přednášky běžně určeny široké veřejnosti, ale převážně účastníkům, kteří mají za sebou alespoň BaZi I a II. ze základního astrologického kurzu.

Horoskop 4 pilířů a oblast zdraví

Horoskop 4 pilířů nám pomáhá podívat se na osobu mnoha úhly pohledu a jedním z nejčastějších je aspekt tazatelova zdraví. V tomto kurzu se naučíme z horoskopu sestavit a vyložit klasický pentagramový diagram, který užívají terapeuté v rámci tradiční čínské medicíny. Během kurzu se naučíme: 
- Obecné základy tradiční čínské medicíny
- sestavení energetického potenciálu horoskopu a zjištění dispozic tazatele
- využití horoskopu tazatele k objasnění zdravotních aspektů horoskopu
- Techniky výběru vhodných dní pro lékařské zákroky
Doba trvání 3 dny

Horoskop 4 pilířů a Kniha Proměn (I ting)

Způsob propojení horoskopu 4 pilířů a Knihy Proměn je náplní tohoto jedinečného semináře, který Vám napomůže podívat se na čas další perspektivou. A to perspektivou jednoho z nejstaršího orákula světa. Orákula, které v sobě obsahuje genetický kód lidské společnosti  
Doba trvání 2dny


Horoskop 4 pilířů a Feng Shui

Horoskop 4 pilířů je základním nástrojem a nezbytnou součástí pro analýzu Feng Šuej a v tomto kurzu se naučíte vše potřebné k tomu abyste mohli BaZi plně rozvinout v rámci analýzy Feng Šuej.
Doba trvání 2 dny


Horoskop 4 pilířů a zvláštní Osudové Hvězdy 

Osudové Hvězdy jsou dokreslujícím faktorem výkladů. Tento seminář vás s nimi seznámí a ukáže vám jak se jich používá k výkladu horoskopu 4 pilířů. 
Doba trvání 2 dny 


Metody a techniky výběru vhodného data

Umět vybrat příhodný okamžik pro svatbu, stěhování, začátek reklamní kampaně či lékařského zákroku je nutný předpoklad dobrého hvězdopravce. V tomto kurzu se naučíme techniky výběru vhodného data a probereme jak je použít v osobním i pracovním horoskopu. 
Doba trvání 2 dny