Aktuální kurzy čínské astrologie

Tradiční čínskou astrologii můžete studovat různým způsobem. Buď na dálku, při Korespondečním kurz tradiční čínské astrologie, kde prostřednictvím jednotlivých video lekcí z pohodlí domova projdete učivo shodné s tím, co je zahrnuto v kurzu Tři víkendy s Čínskou astrologií, nebo se můžete připojit spolu s dalšími studenty k jednomu z docházkových prezenčních kurzů.

Tři víkendy s Čínskou astrologií

Tento kurz je určen začátečním, kteří se chtějí seznámit s tím, co to je, a jak vlastně funguje tradiční čínská astrologie. Během třech měsíců ve třech víkendech probereme základní teorii o Nebeských kmenech (Elementy a faktory osudu) a Pozemských větvích (12 zvířat čínského horoskopu) včetně příslušných vztahů mezi nimi.  Seznámíte se zde s výběrem vhodného data pro jednotlivé události a vůbec získate jasnou představu co vám přináší a jak s čínskou astrologií můžete pracovat.  Pro ty kteří se pak s čínskou astrologií chtějí seznámi hlouběji je určen kurz pro pokročilé studenty. 

Cena 5820 Kč

Nejbližší termín pražského kurzu : 10/11 říjen - 7/8 listopad - leden

Začátek KORESPONDEČNÍHO KURZU: Říjen 2020


Večerní škola ČÍNSKÉ ASTROLOGIE

Tato škola čínské astrologie je určna pro ty studenty, kteří mají zájem seznámit se s čínskou astrologií, ale nemohou, nebo nechtějí studiu objetovat volné víkendy. Výuka se koná každý čtvrtek od 18,30hodin v menším kroužku studentů. Obsahově se shoduje se základním tří víkendovým kurze Čínské astrologie. Výuka a rozsah je pak přizpůsobena charakteru kurzu. minimální počet studentů jsou 3 lidé.

Cena: 5280 Kč

Nejbližší termín kurzu : Říjen 2020 - čtvrtek 1.10. 2020 18,30h.


Čínská astrologie pro pokročilé studenty

Tento kurz, který tvoří 5 víkendů, je určen všem zájemcům o hlubší porozumění tradiční čínské astrologie. Rozvíjí a prohlubuje učivo předešlého tří vikendového kurzu čínské astrologie, stejně jako učivo korespondenčního kurzu. Kurz je určen pouze absoluentům předešlých tří seminářů, protože na ně přímo navazuje.

Říjen 3/4
Hlubší porozumění při sestavení horoskopu (HHS / 10LC)
Další techniky pohledu na Denního vládce
Úvod do netodiky Shen Sha I.

Říjen Listopad 31/01
Metodika 12 životních fází a případové studie.
Úvod do Shen Sha II.

Prosinec 5/6 - Vztahové aspekty v BaZi
Vrámci tohoto výkendu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti vztahů. Probereme partnerské horoskopy a příslušné aspekty kombinací. Probereme rodinné stromy s odkazem na 4 pilíře a metodiku 10ti bohů Tedy zaměříme se na celkový rodinný koncept : prarodiče - rodiče - děti 
Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.

Leden - Finanční apekty v BaZi 
Vrámci tohoto výkendu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti financí. Projdeme si vlivy spojené s faktorem bohatství. Podíváme se na kariérní oblast a na výběr vhodného zaměstnání.
Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.

Únor - Zdravotní aspekty
Vrámci tohoto výkendu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti zdraví. Podíváme se na základní teze tradiční čínské medicíny a spojitost s elementy a zvířaty ve 4 pilířích.
Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.