Aktuální kurzy čínské astrologie

Podzimní tří víkendový kurz astrologie - REGISTRACE
klasický formát tří víkendových kurzů čínské astrologie pořádaný v Praze
18-19 září / 16-17 říjen / 20-21 listopad
cena 5820,- Kč

Korespondenční video kurz Čínské astrologie

Tento kurz je určen začátečním, kteří se chtějí seznámit s tím, co to je, a jak vlastně funguje tradiční čínská astrologie. Během kurzu probereme základní teorii o Nebeských kmenech (Elementy a faktory osudu) a Pozemských větvích (12 zvířat čínského horoskopu) včetně příslušných vztahů mezi nimi.  Seznámíte se zde s koncepcí HSR která vám pomůže pochopit rozdílnost lidského nastaveni, chování a jednání. Pro ty kteří se pak s čínskou astrologií chtějí seznámit hlouběji je určen kurz pro pokročilé studenty. 

Cena 5820 Kč

ZAČÁTEK KURZU: individuálně

Čínská astrologie pro pokročilé studenty


Tento kurz, který tvoří 9 modulů, je určen všem zájemcům o hlubší porozumění tradiční čínské astrologie. Rozvíjí a prohlubuje učivo předešlého základního kurzu čínské astrologie. Kurz je určen pouze absolventům základního kurzu, protože na ně přímo navazuje.

Hlubší porozumění BaZi
V rámci tohoto modulu si prohloubíme znalosti a souvislosti při sestavení a výkladu horoskopu (HHS / 10LC). podíváme se na další techniky pohledu na Denního vládce a seznámíme se s metodikou 12 životních fází.

Metodika 12ti fází života
Metodika rozšiřující porozumění Dennímu vládci a vlivům na cestu osudu. Využívá se v dalších aspektech rozboru.


Tong Shu a práce s časem
V rámci tohoto modulu se seznámíte se základy Tong Shu a výběru vhodného datumu pro různé typy činností. Seznámíte se s 28 Nebeskými domy a 12 denními úředníky se dny tří zabijáků a dalšími aspekty Tong Shu.

Teorie a praxe Shen Sha
V rámci tohoto modulu se seznámíte s metodikou Shen sha která je nezbytnou součástí tradiční čínské astrologie., naučíte se určit Shen sha jak v rámci horoskopu, tak v rámci proměny času Tong Shu. 

Metodiky určení životního hexagramu
V rámci tohoto modulu se seznámíte s metodikou starou stovky let, která propojuje na základě pozemských a nebeských čísel starou věštebnou Knihu proměn s konkrétním horoskopem. Naučíte se vypočítat jak základní hexagram tak také proměny do následných hexagramů, čímž se celý systém stává variabilní a velmi konkrétní.


BaZi v praxi tradičního Feng Shui
Tradiční čínská astrologie je integrální součást tradičního Feng Shui a my se podíváme jak se tyto dvě metodologie spolu propojují. jak působí Hvězdy Shen Sha v prostoru a jak určujeme vhodný čas pro aktivaci. 


Vztahové aspekty v BaZi
V rámci tohoto modulu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti vztahů. Probereme partnerské horoskopy a příslušné aspekty kombinací. Probereme rodinné stromy s odkazem na 4 pilíře a metodiku 10ti bohů Tedy zaměříme se na celkový rodinný koncept : prarodiče - rodiče - děti 
Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.

Finanční apekty v BaZi 
V rámci tohoto modulu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti financí. Projdeme si vlivy spojené s faktorem bohatství. Podíváme se na kariérní oblast a na výběr vhodného zaměstnání. Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.

Zdravotní aspekty v BaZi
V rámci tohoto modulu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti zdraví. Podíváme se na základní teze tradiční čínské medicíny a spojitost s elementy a zvířaty ve 4 pilířích.
Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.