Seminář výhled na rok 2020 - rok Kovové Krysy Geng Zi

Každoročně, počátkem února, předává Nefritový Císař svou vládu na celý rok jednomu z 12 ti regentů čínského zvěrokruhu. Tento regent si pak zvolí způsob své vlády a tím je stvořeno jedno z šedesáti znamení čínské astrologie. Pro rok 2020 je tím regentem Krysa (Zi), která bude vládnout silou jangového Kovu (Geng). Čeká nás tedy rok Kovové Krysy (Geng Zi). Co nás čeká? Jakou silou na nás bude působit? Komu prospěje a koho ztrestá? Přijďte na jeden z tří seminářů kde vám povím o obecných ale i konkrétní vlivech roku 2020, roku Kovové Krysy Geng Zi

O čem bude seminář
Tajemství Kovové Krysy - rok 2020

jednodenní seminář během kterého si představíme nadcházející rok 2020 pohledem tradiční čínské astrologie a tradičního Feng Shui, bude rozdělen na dvě tématické poloviny. V dopoledním bloku se budeme věnovat astrologickým aspektům roku Kovové Krysy. Povím Vám, jaké energie rok přinese a jak se mohou během roku projevovat. Probereme rok po jednotlivých měsících, povíme se o rizicích, kolizích a příležitostech. 
V druhé části se pak podíváme na rok Kovové Kysy optikou tradičního Feng Shui. Tohle nedovede žádná z astrologických škol, protože jen čínská astrologie propojuje prostor a čas. 
Protože budeme probírat energie roku detailně, je možné požádat a nechat si zpracovat vizuál svého BaZi horoskopu a to zcela zdarma v rámci základní ceny za seminář. S tímto vizuálem pak budeme aktivně pracovat a vy sami si můžete aplikovat probírané informace přímo na váš horoskop. Tento prvek pro vás otevírá nové dimenze předpovědi pro rok 2020 na osobní úroveň.  

Cena za seminář je 1.000,- kč. platební instrukce budou zaslány přihlášeným.


MÍSTA A TERMÍNY KONÁNÍ


Praha   21.12.2019 - sobota  9,30 - 16,00 hod. s pauzou na oběd 
místo bude určeno podle počtu přihlášených a bude upřesněno přihlášeným

Ostrava   01.02.2020 - sobota  9,30 - 16,00 hod. s pauzou na oběd 
Centrum Soulad, Těšínská 365, Orlová - Poruba
kapacita omezena na cca 10 lidí

Brno   02.02.2020 - neděle  9,30 - 16,00 hod. s pauzou na oběd 
místo bude určeno podle počtu přihlášených a bude upřesněno přihlášeným

PRO PŘIHLÁŠENÍ KLIKNI ZDE