Kurzy Praha / Brno

Čínskou astrologii BaZi (jinak také 4 pilíře osudu) můžete studovat na Škole čínské astrologie v jedinečném uceleném programu, který vás provede vším podstatným tak, abyste ji mohli praktikovat jak samostatně, tak v rámce své stávající praxe, třeba jako lektor, kouč, poradce nebo terapeut. Tedy všude tam, kde pracujete s lidmi
Celý program je rozdělen na dvě části. BaZi I. a II. a celkově je složen z více jak  8 modulů. Každý jeden modul je víkendové setkání, kde se věnujeme určitému tématu. Pro dobré zvládnutí celé problematiky jsou k dispozici ještě tak zvaná „BaZi praktika“ kde se studenti věnují praktickým dovednostem a na příkladech si zlepšují svoje znalosti. Novinkou je také studium distančně tzv. e-learning. Který je pro ty, kteří preferují samostudium a nebo jim nevyhovují termíny řádných kurzů. (Více ZDE e-learning)


BaZi I - prezenční (Praha / Brno)
Je základní úroveň, kde se naučíte chápat celý systém a jeho základní stavební kameny. Naučíte se sestavit horoskop a jeho základní analýzu tak, abyste pochopili ty nejpodstatnější vlivy, které se v každém člověku hlásí o slovo. Naučíme se základní metody čtení a výkladu horoskopu a to hlavně metodu HSR, sjednotíme si základní pojmy a seznámíte se s celkovým pojetím astrologie. Kurz se koná každé jaro v Praze.

Termíny pro rok 2022 BRNO :
modul 1 - 15 a 16 říjen 2022 nebeské kmeny
modul 2 - 19 a 20 listopad 2022 - pozemské větve
modul 3 14 a 15 leden 2023 - deset bohů
Aktuální cena 6930 Kč (mám zájem o kurz a další informace)

Termíny pro rok 2023 PRAHA :
modul 1 - březen 2023 - nebeské kmeny
modul 2 - duben 2023 - pozemské větve
modul 3 - květen 2023 - deset bohů
Aktuální cena 6930 Kč (mám zájem o kurz a další informace)


BaZi II. - pokročilý (Praha)
Je část kurzu, kde se v 5ti modulech prohlubují základy které jsme si probrali v první části kurzu. Tato část je primárně určena pro ty, kteří se chtějí s čínskou astrologií seznámit do hloubky a chtějí porozumět také jejímu vztahu k čínské medicíně, tradičnímu Feng Shui a věštebným orákulům jako je Kniha proměn. Tato část kurzu je situována do podzimní a zimní části roku a zatím její video forma není k dispozici.

Termín pro rok 2022 (září až leden2023)
Aktuální cena: 2850 Kč / modul
(mám zájem o kurz a další informce)


BaZi a Yi Jing (Praha)
V tomto semináři se naučíte z data narození sestavit osobní Hexagram pro danou osobu podle metody HLLS tradičně užívané v čínské astrologii, S Knihou proměn se pracuje různým způsobem a různými metodami ale žádná z dostupných negeneruje osobní Hexagram ze struktury čínského horoskopu vyjma HLLS. 

Termín 6. listopadu 2022 
Aktuální cena: 2850 Kč / modul
(mám zájem o kurz a další informace)