DOMÁCÍ VIDEO KURZ ZÁKLADŮ BaZi

NÁPLŇ KURZU

Tento kurz vděčí za svůj vznik době covidové, kdy bylo obtížné osobně se scházet při výuce. Je tedy vytvořen na základě zkušeností z běžných kurzů. Obsahově je srovnatelný s klasickým prezenčním kurzem, který je tvořen třemi základními tématy.
Úvod je věnován technickým záležitostem ohledně fungování nebeského orloje, struktury horoskopu i toho, jak se horoskop sestaví. Primárně se v tomto kurzu soustředíme na základy analýzy a interpretace, namísto technologie, jak horoskop sestavit. Tomu je věnován čas v pokročilých.

V první části probíráme to, čemu se říká "nebeské kmeny", tedy význam a smysl pěti prvků v horoskopu. Význam a druhy denního vládce a pět osudových faktorů. Naučíme se počítat množství prvků a rozlišit jejich kvantitu a kvalitu.

V druhé části se soustředíme na "pozemské větve", tedy na dvanáct zvířecích regentů a jejich komplikované vztahy. Kombinace, kolize, destrukce a jiné. Propojíme si to s probranou látkou u pěti prvků a dáme si je dohromady.

Třetí část se věnuje analýze horoskopu a deseti profilům ve významu a výkladu. Na případových studiích se podíváme na tři základní typy horoskopů, na dva typy osobnosti a mnoho dalšího. Budeme se také bavit o tom, jak pracovat s vybranými osobnostními rysy.

FORMA KURZU

Celý kurz je rozdělen do krátkých cca 20minutových video sekvencí, během kterých se vždy seznámíte s určitým aspektem probírané látky. Video je tvořeno prezentací, kterou popisuji a komentuji tak, abyste mohli probíranou látku pochopit a vstřebat. Ke každému videu jsou také PDF soubory s doplňujícími texty, tabulkami a samotnou prezentací, která je v dané lekci probírána.

Jednotlivé lekce jsou sdíleny prostřednictvím Google disku, a proto je potřeba, abyste měli k snadnému přístupu buď Gmail, nebo váš e-mail registrovaný do Google služeb. Registrace vašeho stávajícího mailu (např. seznam.cz) je velmi jednoduchá, a není tak potřeba zakládat si další e-mail speciálně pro přístup k lekcím kurzu. Díky registraci v Google službách získáte také možnost používat bezplatný sdílený kalendář čínské astrologie, který se vám bude hodit při výběru vhodného data pro vaše aktivity.

Jednotlivé lekce jsou spolu s průvodním slovem a případnými úkoly sdíleny každý pátek (po domluvě i jindy). Jako bonus jsou možné po domluvě i konzultace nad tématem kurzu pro případ, že by něco z něj nebylo jasné a bylo by potřeba se o tématu pobavit a dovysvětlit. Konzultace probíhají on-line formou hovoru přes aplikaci WhatsApp, Signal nebo podobné, a většinou trvají 30 minut. Jejich termín a čas je potřeba si vždy dopředu domluvit.

Obsah všech video lekcí je vesměs shodný se základem BaZi 1 a je tedy de facto jeho plnohodnotnou náhradou pro případ, že student nemůže využít klasický docházkový kurz. Video kurz tedy obsahuje všechny tři moduly (Hs, Eb a HSR) které jsou potřeba pro dobré zvládnutí základů, a nutné pro BaZi II.

Aktuální cena: 5.820,- Kč (OBJEDNAT KURZ)

Žádné komentáře:

Okomentovat