Kurzy a semináře

Čínskou astrologii BaZi (jinak také astrologie čtyř pilířů osudu) můžete studovat uceleně na Škole čínské astrologie v jedinečném pěti modulovém programu, který vás provede vším podstatným tak, abyste ji mohli rozbor horoskopu následně praktikovat jak samostatně, tak v rámce své stávající praxe, třeba jako lektor, kouč, poradce nebo terapeut. Tedy všude tam, kde pracujete s lidmi a informace o jejich naturelu, silných a slabých stránkách Vám bude ku prospěchu. 
Pro rok 2024 jsem pro vás připravil novou formu studia v pěti základních seminářů, na které bude následně na podzim, navazovat rozšíření pro vážné zájemce a pokročilé studenty. Základních pět modulů Vám tak poskytne dostatečně informací k uchopení a porozumění tématu od základů a vhodné je tedy i pro úplné začátečníky. 

Stále také  pracujeme na zlepšení studia distanční formou, tzv. e-learning. Ten je určen převážně pro ty, kteří preferují samostudium a nebo jim nevyhovují termíny řádných kurzů. (Více ZDE e-learning)


BaZi I - prezenční (Praha 2024)
Počáteční úroveň, kde se naučíte chápat celý systém čínské astrologie a jeho základní stavební kameny. Naučíte se nejen sestavit horoskop ale hlavně jeho základní analýzu tak, abyste pochopili ty nejpodstatnější vlivy, které se v každém člověku hlásí o slovo. Naučíme se základní metody čtení a výkladu horoskopu a to hlavně metodu HSR, sjednotíme si základní pojmy a seznámíte se s celkovým pojetím astrologie. Kurz se koná v Praze.

Termín Astrologické školy pro rok 2024 PRAHA
Modul I. - termín 10/11 únor
Modul II. - termín 16/17 březen
Modul III. - termín 13/14 duben
Modul IV. - termín 18/19 květen
Modul V. - termín 8/9 červen
Jednotlivé moduly na sebe volně navazují a pro pochopení kontextu a postoupení do pokročilých je potřeba mít absolvovány všechny modely 
Aktuální cena do konce roku 2023: 3000 Kč / modul
Cena od roku 2024 3500 kč / modul

BaZi II. - pokročilý (Praha)
Je část kurzu, kde se v dalších modulech prohlubují základy, které jsme si probrali v první části kurzu. Tato část je primárně určena pro ty, kteří se chtějí s čínskou astrologií seznámit do hloubky a chtějí porozumět také jejímu vztahu k čínské medicíně, tradičnímu Feng Shui a věštebným orákulům jako je Kniha proměn. Tato část kurzu je situována do podzimní a zimní části roku a zatím její video forma není k dispozici.


BaZi a Yi Jing (Praha)
V tomto semináři se naučíte z data narození sestavit osobní Hexagram pro danou osobu podle metody HLLS tradičně užívané v čínské astrologii, S Knihou proměn se pracuje různým způsobem a různými metodami ale žádná z dostupných negeneruje osobní Hexagram ze struktury čínského horoskopu vyjma HLLS. 

Termín 10. září 2023 
Aktuální cena: 2850 Kč / modul
(mám zájem o kurz a další informace)