Kurzy pro domácí studium

Akademie Černé želvy pro vás postupně připravuje vybrané kurzy a semináře do e-lerningové formy, která je vhodná zejména pro ty, kteří preferují domácí samostudium, nebo je pro ně z jakéhokoliv důvodu účast na řádném kurzu nemožná. Všechny kurzy zde nabízené mají svoji video prezentaci s doprovodnými materiály a příslušný počet konzultaci s lektorem nad nejasnostmi v daném kurzu. Pro zdárné použití e-lernigového studia je potřeba mít Google účet třeba formou vlastního gmailu. Pro bližší informace nám zavolejte nebo napište.

Základky čínské metafyziky
zásadní a důležitý kurz pro všechny kteří pracují s pojmy jako Čchi, jin a jang, 5 prvků a podobně. Tento kurz vás uvede do celkové problematiky zcela odlišného prostředí čínské metafyziky. Podrobnější info ZDE 

BaZi I – základy čínské astrologie
Pokud se chcete seznámit s čínskou astrologií, je tohle kurz přímo pro vás. Plnohodnotný kurz pro začátečníky na poli čínské astrologie se všemi podstatnými informacemi k Nebeským kmenům, Pozemským větvím, k Dennímu vládci, k 5 faktorům osudu a de facto ke všemu, co potřebujete znát, pro základní jednoduchou analýzu data narození (podrobné informace ZDE)

BaZi a Yi Jing I. (určení osobního Hexagramu)
V tomto kurzu se naučíte propočítat Nebeská a Pozemská čísla z data narození (BaZi horoskopu) a ta následně na to, metodikou HLLS starou více jak 1100 let je převést na konkrétní hexagram Knihy Proměn (Yi Jing). Tato metodika nám odkrývá další dimenze horoskopu. Podrobnější info ZDE

Výběr vhodného data (BaZi Data selection)
V tomto kurzu se naučíte základní strukturu čínského kalendáře Tong Shu a praktickou práci s ním která vás povede při výběru vhodných dnů k mnoha aktivitám, od osobních , přes pracovní až ke zdravotním aspektům. Podrobnější informace ZDE.