sobota 22. září 2018

Lidé typu Bing - Oheň jang

Lidi, kteří mají denního vládce (viz zde) ve znamení Bing (Oheň jang), bychom si mohli nejlépe připodobnit ke Slunci, jehož záře a teplo prosvětluje náš svět a dává nám radost a život. Tak jako slunce vychází na východě a zapadá na západě a my s ním můžeme počítat každodenně i lidé Bing (Oheň jang) jsou ti
se kterými můžeme počítat a kteří mají svým způsobem rádi cyklické až rutinní věci. Obecně mívají dostatek energie, nadšení až vášně pro to co dělají. Bývají to rození optimisté. Ale protože nemají rádi překvapení neradi opouští svou komfortní zónu. Raději se vydají cestou kterou znají, i když by mohli dojít k cíli dříve po náročnější cestě. Lidé Bing (Oheň jang) jednají upřímně a otevřeně, mají potřebu mít ve všem jasno a proto to nejsou moc zkušení zákulisní hráči. Rádi dělají jiným radost a očekávají za to uznání a poplácání po zádech. Chtějí totiž zářit i když to sami neradi přiznávají.


Mezi lidi s "Denním vládcem" Bing  patří mimo jiné i hokejista Jaromír Jágr, herec Kadel Roden, nebo zpěvačka Lucie Bílá.

Denní vládce je jen jeden, i když velmi podstatný aspekt vašeho horoskopu.  Mohli bychom ho přirovnat k podstatě herce, který hraje ve hře Života.  To, jaký má tato jeho hra scénář, zda se jedná o komedii nebo tragedii, určuje tzv "Struktura horoskopu" a poslední částí této skládačky je "životní role", tedy to jakou roli v tom svém scénáři bude tento herec hrát.  Herec, scénář a role. Teprve tyto tři části tvoří určitý komplex sebepoznání a tedy i toho jací lidé jsme.


Svého Denního vládce si můžete najít na BaZi kalkulátoru zde (odkaz na BaZi)


Více o denním vládci najdete zde (viz.)

Žádné komentáře:

Okomentovat