sobota 22. září 2018

Lidé typu Ding - Oheň jin

Lidi, kteří mají denního vládce (viz zde) ve znamení Ding (Oheň jin), bychom si mohli nejlépe připodobnit ke svíčce, která projasňuje temnotu noci. I pro tuhle podobnost bývají tito lidé velkými motivátory a přirozenými vůdci, kteří se dostávají do čela různých společenstev aniž by o to museli nějak více usilovat.
Stejně jako svíčka, která vnáší svoje světlo do hluboké tmy, i lidé Ding (Oheň jin), kteří se narodili v noci mezi hodinou Fénixe a Zajíce budou více zářit. Plamen svíčky je zkrocený, kultivovaný plamen, proto i jednání těchto lidí je rafinované, kultivované a elegantní. Svá rozhodnutí dělají pečlivě a mají pro ně vždy jasné argumenty. Těší je filozofie a rádi se zabývají lidským osudem, mají blízko k metafyzice a díky tomu mohou také zdárně manipulovat s ostatními. Přesto ale vnáší světlo poznání do života těch, se kterými přijdou do styku. Bývají nesmělí a nejsou tak okázalí jako lidé Bing (Oheň jang), ale pokud pro něco zahoří, tak většinou až na popel. 


Pozitivní znaky:
Rafinovanost, Pečlivost, Leadership, Péče, Dobře orientovaní v problematice , Schopnost rychlého rozhodnutí

Negativní znaky:
Nebezpečný, Nenápadný, Obětují příliš mnoho pro druhé, Strach z neúspěchuMezi lidi s "Denním vládcem" Ding patří mimo jiné i finančník Petr Kellner,  cestovatel M.Zikmund,  nebo herec Jan Kraus 

Denní vládce je jen jeden, i když velmi podstatný aspekt vašeho horoskopu.  Mohli bychom ho přirovnat k podstatě herce, který hraje ve hře Života.  To, jaký má tato jeho hra scénář, zda se jedná o komedii nebo tragedii, určuje tzv "Struktura horoskopu" a poslední částí této skládačky je "životní role", tedy to jakou roli v tom svém scénáři bude tento herec hrát.  Herec, scénář a role. Teprve tyto tři části tvoří určitý komplex sebepoznání a tedy i toho jací lidé jsme.


Svého Denního vládce si můžete najít na BaZi kalkulátoru zde (odkaz na BaZi)


Více o denním vládci najdete zde (viz.)


Žádné komentáře:

Okomentovat