neděle 30. září 2018

Lidé typu Wu - Země jang

Ty, kteří mají svého denního vládce (viz zde) ve znamení Wu (Země jang), bychom si mohli nejlépe připodobnit k horám, kopcům a skalám. K něčemu pevnému, stabilnímu, solidnímu, což nám krásně vykreslí jejich základní charakteristiku
Lidé typu Wu (Země jang) jsou věrni tradici a neradi mění zaběhlé a fungující postupy. Rodina a zázemí je pro ně důležité, protože poskytuje stability a tak bychom o těchto lidech mohli také mluvit jako o rodinných typech. Pro mnohé lidi jsou lidé typu Wu důvěrníky, kterým jiní neváhají sdělí svá tajemství a podělit se i trápení, která mají. Pokud to celé nadneseme, dělají to pro to že u nich budou jejich tajemství jako v hrobě. Změny na poslední chvíli se od lidí typu Wu nedají očekávat. Stejně jako bychom od nich neměli očekávat dobré vyjednávací schopnosti. Na to jim chybí pružnost a empatie. Kdo by však předpokládal, že jsou chladní, odměření a bez emocí, ten by se spletl. K těmto lidem patří srdečnost a pohostinnost. Nejspíš budou mít schováno ve spíži vždy něco dobrého na zub, aby tím uctili návštěvy, nebo si prostě sami dopřáli, až bude čas.
Uzavření, málomluvní, a zpátečničtí budou lidé Wu hlavně pokud jejich Země nebude dobře situována a nebo budou v problematickém postavení. Tady pak platí, že budete muset jít za horou vy, a né čekat, že hora přijde za vámi. 
K lidem typu Wu, patří třeba hudebník Ladislav Štaidl, herec Miroslav Donutil, exprezident Václav Klaus, nebo podnikatel Stanislav Bernard....  ale nebo také uprchlý Miroslav Krejčíř odsouzený a uvězněný v JAR.


Denní vládce je jen jeden, i když velmi podstatný aspekt vašeho horoskopu. Mohli bychom ho přirovnat k podstatě herce, který hraje ve hře Života. To, jaký má tato jeho hra scénář, zda se jedná o komedii nebo tragedii, určuje tzv "Struktura horoskopu" a poslední částí této skládačky je "životní role", tedy to jakou roli v tom svém scénáři bude tento herec hrát. Herec, scénář a role. Teprve tyto tři části tvoří určitý komplex sebepoznání a tedy i toho jací lidé jsme.

Svého Denního vládce si můžete najít na BaZi kalkulátoru zde (odkaz na BaZi)

Více o denním vládci najdete zde (viz.)

Žádné komentáře:

Okomentovat